Třeťáci navštívili Kovozoo a Živou vodu

Opustili jsme na chvíli školní lavice a s našimi žáky 3. ročníků jsme se vydali na školní výlet do Kovozoo ve Starém Městě a na expozici Živá voda v Modré.  V Kovozoo jsme se projeli vláčkem, který nás zavezl i do běžného provozu firmy, která dál třídí a zpracovává kov. V areálu jsme pak obdivovali nejen zvířata, která jsou vytvořena z kovových odpadů.
Dále jsme zamířili do Modré. Tam jsme v expozici Živá voda absolvovali komentovanou prohlídku a mohli vidět spoustu sladkovodních ryb a jiných živočichů.
Výlet měl tak nejen zábavný a naučný charakter, ale také jsme posílili naše kamarádské vztahy.
                                                                                                                                    B. Janíčková, N. Klimešová