Škola v přírodě

První červnový týden se žáci čtvrté třídy vydali na školu v přírodě do oblasti Prostřední Bečvy. Pro mnohé z nich to byla první příležitost strávit delší čas mimo domov, a tak se na dobrodružství velmi těšili.
Po příjezdu se děti rychle ubytovaly a následně vyrazily na první výlet na Pustevny. V průběhu týdne se střídaly různé aktivity – dopoledne se žáci věnovali zábavnému učení v netradičním prostředí, odpoledne pak sportovním a poznávacím činnostem. Nechyběl ani turnaj ve vybíjené nebo soutěž talentů.
Škola v přírodě však nebyla jen o učení a dobrodružství, ale také o posilování vztahů mezi spolužáky. Děti se lépe poznaly, naučily se spolupracovat a pomáhat si navzájem. Večer se konaly různé společenské hry a aktivity.
Pobyt v přírodě skončil v pátek, kdy se děti unavené, ale spokojené vrátily domů.
                                                           Edita Žáková, Dana Huslíková, Sabina Korčeková, Stanislava Němcová, Gabriela Graubnerová