Přivezli jsme tři medaile!

V minulém týdnu se vybraní žáci 3.ročniků zúčastnili plavecké soutěže - Stříbrný věnec. Žáci závodili ve třech plaveckých stylech - prsa, znak a kraul ve 25 m bazénu.V konkurenci asi 26 škol zlínského kraje se našim 5-ti! žákům podařilo dostat do semifinále - byli to: Šimon Gajzler, Hana Válková, Viktorie Sýkorová, Daniel Šiška a Jakub Válek.
Z této pětice se podařilo obhájit: 2. místo - Hana Válková ( plav.styl znak)
                                                    2. místo - Daniel Šiška (plav.styl kraul)
                                                    3. místo - Jakub Válek ( plav.styl prsa)
Velké poděkování patří i dalším soutěžícím za pěknou reprezentaci naší školy.
Děti se vzájemně nejen velmi hlasitě povzbuzovaly, ale také jsme byli díky našim vyrobeným transparentům také dobře vidět:-)
                                                                                                                                        B. Janíčková, V. Jochová