MAP IV - Rodičovské skupiny

Dne 26. září odstartoval pod hlavičkou projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Zlín IV program rodičovských dovedností s názvem "O rodičovství, dětech a výchově... Jak na to?". Jedná se o prožitkový program určený pro rodiče dětí ve věku od 2 do 9 let, založený na řešení modelových situací, praktických cvičení a diskuzích, který si klade za cíl vytváření funkčních vztahů v rodině. Lektorkami programu jsou paní Bc. Lenka Špendlíková a paní Bc. Monika Vaňharová. Termíny jednotlivých setkání a podrobnější informace o programu naleznete v přiloženém informačním materiálu. Prosím o předání této informace rodičům dětí a žáků a také na školské poradenské pracoviště Vaší základní či mateřské školy. Zájemci se mohou hlásit na emailové adrese rodicovskeskupiny@gmail.com. Akce je zdarma. V případě potřeby je na místě zajištěno hlídání dětí v herničce.