Klauniáda 2024

Vyvrcholením Týdne zdraví, který proběhl i na naší škole, byla páteční Klauniáda. Počasí nám nakonec přálo, a proto se vše událo na školním hřišti. Celou událost zahájilo bubnování našich dětí pod vedením paní učitelky Terezie Gilgové. Potom děti na stanovištích zkoušely své pohybové dovednosti. Za vykonání všech činností dostali malí sportovci diplom a odměnu. Celým odpolednem nás provázeli Klauni.
Na závěr krásného odpoledne proběhl fotbalový zápas mezi učiteli, přáteli školy a žáky a žákyněmi školy.
Odpoledne se vydařilo a děti s rodiči odcházeli spokojeně domů.
Poděkování patří pedagogickým pracovníkům, kteří vše nachystali a organizovali, paním kuchařkám, které nachystaly zdravé a výborné pokrmy, žákyním devátého ročníku, které pomáhaly při malování na obličej, fotbalistům a fotbalistkám a na závěr žákyním střední pedagogické školy.

Mgr. Markéta Gajdošíková