17 našla TALENT

Dne 21. 5. proběhl na naší škole 1. ročník talentové soutěže 17 HLEDÁ TALENT, které se účastnili žáci 2. stupně. Akce přilákala talenty z oblasti tance, sportu i hudby, ale i početné publikum.
Soutěžící předvedli výjimečné výkony, které hodnotily hned dvě poroty. První porota byla složená z řad učitelů a druhou porotu tvořili zástupci jednotlivých tříd (Rada žáků).
Absolutními vítězkami se staly energické tanečnice Denisa Jindrová (6.A), Thea Schmidt (6.A), Aneta Slavíková (5.B) a Nikola Gavendová (5.B). Druhé místo získal Adam Krystýn (6.C) za dechberoucí hru na kytaru a třetí místo obsadily Alena Křenková s Natálií Chaloupkovou (6.C) za tanec chacha.
Cenu Rady žáků si odnesli Filip Macůrek (7.A) a Marek Dovica (6.A) za adrenalinovou bike show.
Po celou dobu soutěže byly cítit nervozita, očekávání, podpora, ale i úžas nad tím, co naši žáci dokážou.
Všem soutěžícím děkujeme!

Soutěž se setkala s velkým ohlasem. Již nyní se těšíme na další ročník a tentokrát se budou moci přihlásit i žáci 5. ročníků.

J. Mechlová & L. Brázdová