Poděkování Klubu rodičů

Je to již nějakou dobu, co se na naší škole vyučuje kroužek První pomoci. Chodíme na exkurze na záchrannou službu, k hasičům, na jednotku intenzivní péče, ale je taky důležité, abychom se naučili efektivně poskytovat první pomoc. Pokud si to člověk vyzkouší, bude si v dané situaci jistější. Doposud jsme si všude možně půjčovali pannu na nácvik resuscitace, ale v pondělí 28. 4. jsme poprvé pokřtili naši vlastní. Představujeme vám Matěje. Byl pojmenován po žákovi, který jej drží na společné fotce. Bude sloužit nejen kroužku, ale také učitelům tělesné výchovy a dalších předmětů, kde se setkáme s první pomocí. Děkujeme moc Klubu rodičů za zakoupení pomůcky, bez něj bychom neměli na čem trénovat a zdokonalovat se.

Mgr. T. Dobšová