III. kolo Zlínské olympiády škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 18. dubna proběhlo 3.kolo Zlínské olympiády škol v orientačním běhu, kterého se zúčastnilo na 40 žáků a žákyň naší školy. Nikdo jsme se nezalekl nahlášeného špatného počasí a ani první, kteří vybíhali za burácení větru, sněhu a deště, se rozhodně neztratili. Právě naopak, s mapou úplně rozmáčenou, ošlehaný blátem, ale s úsměvem na rtech doběhl na krásném 3.místě „lídr“ 17. základní školy – Gabriel Felix Mička ze 7.A. Pak už se počasí umoudřilo a užili jsme si i sluníčka.

I mezi dalšími, také srdcaři a pravidelnými reprezentanty sedmnáctky, byla veselá atmosféra, napětí, úsměv a dobrá nálada. Nejlepším umístěním disponoval Adam Válek ze 6.A, který se umístil na 2.místě. Ani holky se nenechaly zahanbit a díky žákyním z 5.A, Gabriele Vavrušové a Natálii Novákové, jsme si odvezli též bramborové 4.místo a v top ten 7.místo.

17. základní škola Zlín je v průběžném celkovém pořadí z 12 škol PROZATÍM na 4.místě.

Dále se soutěže zúčastnili také: Skopová Amálie a Luhová Denisa (13.), Vidlička Marek a Dosoudil Dominik (18.), Žíla Lukáš a Rakvica Jakub (38.), Válek Jakub (39.), Vrba Matěj (41.), Klimeš Michal a Škamralová Aneta (54.), Zlámalová Laura a Barotová Eliška (66.), Běhalová Laura a Krejčiříková Veronika (67.), Křižka Ondřej a Válková Hana (73.), Vlčková Vanesa a Horáková Sofie (90.), Mechlová Sára a Krajčová Tereza (91.), Tomeček Karel a Kaláč Lukáš (99.), Krajča David (13.), Krejčiřík Pavel (17.), Svoboda Jan (20.), Sýkora Teo (25.), Dovica Marek (10.), Mechlová Klára (20.) a Nevařilová Alice (44.).

Děkuji všem zúčastněným a těším se na ně na posledním kole, které proběhne v květnu u hradu v Malenovicích, paní učitelka Holíková!